Tuvākie pasākumi


10 gadi uz skatuves koncertturneja “Soļi”

Datums: No 14. februāra līdz 24. aprīlim

Svinot mākslinieciskās darbības desmit gadu jubileju, Aija Andrejeva izdevusi jaunu dziesmu "Soļi", kas ir veltījums saviem klausītājiem un draugiem. Par godu desmitgadei un dziesmai, šī gada pavasarī notiks Aijas Andrejevas un draugu Vislatvijas koncerttūre ar tieši tādu pašu nosaukumu - "Soļi". Tūre sāksies Valentīndienā Cēsīs un  noslēgsies ar lielkoncertu 24. aprīlī koncertzālē PALLADIUM Rīgā, kad kopā ar mākslinieci uz skatuves būs redzami viņas draugi un kolēģi-  Alex, Harijs Zariņš, Kaža, Goran Gora, Normunds Pauniņš, Olga Rajecka, Lauris Reiniks, Amber, Kārlis Lācis, koris "Gaudeamus" un citi.

 

Jānim Peteram 75!

Datums: 28.06.2014.

2014.gada 30.jūnijā savu 75.dzimšanas dienu svinēs dzejnieks, publicists un sabiedriskais darbinieks Jānis Peters. Atzīmējot tautā iemīļotā dzejnieka jubileju, 28.jūnijā 19:00 arēnā „Rīga” notiks grandioza koncertprogramma JĀNIM PETERAM – 75 / No Jāņiem līdz Pēteriem, kurā divdaļīgā koncertā tiks izdziedātas skaistākās dažādu komponistu (R.Paula, I.Vīgnera, M.Brauna, U.Stabulnieka, V.Zilvera, J.Strazda u.c.) dziesmas ar Jāņa Petera dzeju. Pirmajā daļā kopā ar Latvijā iemīļotiem izpildītājiem atsauksim atmiņā populāras estrādes, teātra un kino melodijas, bet otrajā daļā, piedaloties dažādiem koriem un solistiem, izdziedāsim „zelta klasiku” un dziesmas no koru repertuāra.

SOĻI - labāko dziesmu izlase 2004.-2014.

Datums: 24.07.2014.

Īpaši Daugavas koncertzālei veidotajā programmā SOĻI Aija Andrejeva iekļāvusi savas iemīļotākās dziesmas no  iepriekšējos gados izdotajiem albumiem. Kopā ar radošo komandu Kaspara Ansona un Kristapa Krievkalna vadībā Aijas izpildījumā izskanēs Kafijas krūze, Tu un es, Kā neviens, Dvēselīte kā arī Kārļa Lāča komponētie skaņdarbi no albumiem Ziedonis.Lācis.Sievietes. un Mežā. Gaidāms arī pirmatskaņojums jaunajam singlam Soļi.


PŪT, VĒJIŅI Dailes teātrī

Datums: 06., 08.08.2014.

MŪZIKLS

Liepājas teātra viesizrādes Rīgā