Singls portugāļu valodā "Tamborim"

Aija Andrejeva un brazīļu dziedātāja Ellen Oleria izdod kopīgu dziesmu portugāļu valodā.

1.novembrī, Latvijas goda konsulātā Braziljas pilsētā Brazīlijā oficiāli tiek atskaņota brazīļu dziedātājas Ellen Oleria un mūsu Latviešu dziedātājas Aijas Andrejevas pirmā kopīgi iedziedātā dziesma portugāļu valodā ar nosaukumu „Tamburīns” (Tamborim). Dziesma Tamburīns stāsta par Brazīlijas deju samba, kas iekustina ikvienu. Dziesmas vārdu un mūzikas autore Ellen Oleria atzīst, ka ir ļoti patīkami pārsteigta par Aijas Andrejevas perfekto portugāļu valodas izrunu.

Prezentācija guva ļoti lielu atsaucību no medijiem, vakardienas pasākumu apmeklēja 20 Braziljas pilsētas lielākie mediji, tādi kā „Correio Brazilirnce” un „Jornal da Comunidada VIP”.

No šodienas dziesma „Tamburīns” ir pieejams arī Latvijas iedzīvotājiem, to var noklausīties Aijas Andrejevas mājas lapā www.aijaaandrejeva.lv mūzikas sadaļā.

Dziesma „Tamburīns” radīta muzikāla kopprojekta ietvaros, kas tapis saistībā ar plānotajām svinībām Brazīlijas pilsētā par godu 90. gadadienai kopš Brazīlija ir atzinusi Latvijas Valsts neatkarību un abas valstis nodibinājušas diplomātiskās attiecības.

Abas dziedātājas tiksies Braziljas pilsētā jau 21. Novembrī, lai sniegtu divus koncertus Braziljas nacionālajā teātrī, auditorijā ar 1400 skatītāju vietām.

23. novembrī labdarības koncerts paredzēts vairāk kā 10 valsts skolu audzēkņiem un 24. novembra koncertā aicināto viesu vidū būs Brazīlijas valsts amatpersonas, latviešu kopiena, diplomātiskais korpuss, uzņēmēji, mūziķi.

Muzikālais projekts tapis sadarbībā ar Latvijas goda konsulātu Braziljas pilsētā, Latvijas Ārlietu ministriju, Braziljas pilsētas pašvaldību. Pasākuma ģenerālsponsori: SAF Tehnika, ABC Software, aģentūra Latvijas Koncerti un www.investinventspils.lv