GRĀMATZĪME

No otrdienas 15. maija, visās mūzikas tirdzniecības vietās Latvijā būs iespējams iegādāties dziedātājas Aijas Andrejevas jaunāko albumu „Grāmatzīme”.

Jaunajā albumā ir iekļautas 10 jaunas dziesmas latviešu valodā. Albums „Grāmatzīme” stāsta par mūsdienu dzīves ritmu, kur bieži vien mēs aizmirstam par patiesām vērtībām, kā draudzība, mīlestība. Strādājot pie jaunā albuma „Grāmatzīme” dziedātāja, Aija Andrejeva ir atradusi savā balsī jaunas krāsas un dziedāšanas manieri, kas noteikti pārsteigs klausītājus.

Dziedātāja pauž patiesu prieku un gandarījumu par paveikto: „Ir pagājis pusotrs gads un mūsu GRĀMATZĪME ir taustāmā, skatāmā un baudāmā formā, lai to nodotu jums mani klausītāji”.

Albuma „Grāmatzīme” producents ir Kaspars Ansons, skaņu režisors Krišjānis Geidāns, kā arī albuma tapšanas procesā piedalījās Jānis Holšteins Umpanis, Andis Grīva, Ivo Grīsliņš Grīslis u.c.

Paralēli jaunajam albumam tiek veidota koncertuzvedumu sērija „Grāmatzīme”, ar kuru dziedātāja priecēs savus klausītājus rudenī. Koncerti tiek plānoti lielākajās Latvijas pilsētās 22.septembrī Liepājā (Liepājas olimpiskais centrs), 28.septembrī Valmierā (Kultūras centrs), 29. septembrī Ventspils (Teātra nams „Jūras Vārti”), noslēgums 4. oktobrī Rīga (Palladium Rīga). Biļetes uz koncertuzvedumu pieejamas no 15.maija visās Biļešu Paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv