"ES TEVI" - JAUNĀ ALBUMA PIRMAIS SINGLS

Mans rudens sākas ar jauniem radošiem izaicinājumiem. Novembrī tiks izdots jaunais studijas albums, kura mūzikas autors ir komponists Kārlis Lācis, bet visu 13 dziesmu teksta autore ir dzejniece Māra Zālīte. Albuma prezentācijas koncerts notiks mūzikas namā DAILE, 22.novembrī plkst. 19:00. Biļetes uz koncertu pārdošanā pieejamas no 1.oktobra.

Vasarā pabeigts darbs pie albuma ieraksta un šobrīd radošā komanda ķērusies pie koncerta programmas izvedes. Līdzās autoriem pie koncerta mākslinieciskās koncepcijas strādājuši Roberts Rubīns, Viktors Keino, Ingrīda Zābere un Iveta Vaivode.  Koncertuzveduma versijā Rīgā un citās pilsētās programma būs skatāma no janvāra.

Nedaudz jau tas priekškars jāpaver, kaut man pavisam nepatīk runāt par to, ko es dziedu, jo tā sajūta uzreiz tiek kaut kā sagrozīta. Skaistas tās dziesmas. Visas kā viena man ļoti īpašas. Romantiķiem domātas, jo tajās gan sižets, gan mūzika izrausta tās iekšējās sajūtu stīgas, bet katram citādāk, protams. Es tajās atradu gan tik tuvo dabas spēku ar tā noslēpumainību, gan mītiskus tēlus, bet visam pāri sievietes plašā pasaule – goda vārds, ko tik viņa (mēs) nevaram pateicoties iztēlei vien!